Jak zaplanować zdrowe i bezpieczne wakacje "w drodze"

Czy planowanie podróży wakacyjnej rzeczywiście musi być skomplikowane? Naturalnie, że nie. Wystarczy tylko sporządzić listę najpotrzebniejszych rzeczy. Jeżeli jednak jest to wyjazd kamperem, musimy bardzo dokładnie go sprawdzić. Ważny będzie nie tylko przegląd techniczny.

Najczęstsze kontuzje seniorów - na co uważać we własnym domu?

Wiele starszych osób na co dzień doznaje problemów w poruszaniu się. Często zdarza się, że muszą przemieszczać się na wózkach inwalidzkich lub o kulach. Codzienne czynności sprawiają im trudność. W jaki sposób dostosować dom dla seniorów i osób niepełnosprawnych, aby żyło im się wygodniej?

Pieluchy wielorazowe – wady i zalety

Do niedawna pieluchy jednorazowe, a więc popularne pampersy, były najlepszymi przyjaciółmi każdego rodzica małych dzieci. Wszystko dlatego, że pieluchy jednorazowe są bardzo wygodne w zastosowaniu.

Jak zadbać o nasze dłonie zimą?

Dłonie to pewnego rodzaju wizytówka człowieka – dlatego należy przykładać szczególną wagę do ich właściwej pielęgnacji. Należy pamiętać, iż są one narażone na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, w związku z czym wymagają wyjątkowej pielęgnacji i ochrony.

Subskrybuj Leczenie